Zaměření

Poradenství, zaměření, konzultace, doprava

Firma Expres Podlahy Vám nabízí veškeré podlahařské služby s komplexní dodávkou materiálu. Jsme firma s více než 10 letou zkušeností v oboru. Zajistíme objednávky a dodávky veškerého druhu materiálu od předních světových výrobců, jako jsou například Gerflor, Murexin, Fatra, Roko, Tubadzin, DRE, Sapeli.

Pro naše zákazníky máme školeného technika, který je připravený poradit s výběrem vhodného materiálu či řešit individuální přání zákazníka. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Doporučení našeho technika Vás muže ochránit před nevhodnou investicí. V rámci našich služeb provádíme zaměření a odbornou konzultaci v místě realizace zakázky, na jejichž základě sestavíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku dle přání zákazníka. Zboží zakoupené přes naši firmu Vám spolehlivě dopravíme a složíme na místo určení vlastní dopravou.

Vyrovnání podkladu

Montáž, pokládka, rekonstrukce, údržba

Rovný, pevný a hladký povrch je základem při provádění všech podlahářských prací. Rovná podlaha je nezbytná pro kvalitní položení podlahových krytin, jak v případě nových podlah, tak při rekonstrukci stávajících. Nivelace podlahy moderními materiály od špičkového dodavatele Murexin nám umožňuje docílit potřebného a správného vyrovnání před instalací podlahových krytin.

Součástí našich služeb je demontáž stávajících podlahovin, penetrace problematických podkladů, vyrovnání podlahy samonivelačními stěrkami, případně pomocí dřevěných desek a profilů, tam kde je zapotřebí vyrovnání vyšších výškových nerovností.

Pokládka
a renovace

Montáž, pokládka, rekonstrukce, údržba

Naši montážníci provádějí pokládku podlah všech typů a technologií. Jsou školeni a seznámeni s aktuální nabídkou materiálů námi nabízených výrobců. Pokládka podlah je zajišťována pro všechny podlahové krytiny, ať už se jedná o PVC podlahy, vinyl, plovoucí podlahy, koberce či dřevěné podlahy. Samozřejmostí je provádění lištování, tmelení a všech finálních prací pro dokončení realizace zakázky.

Nabízíme pokládku podlahovin na schody, včetně přípravy podkladu a lištování. Všechny práce provádíme jak v obytných, tak komerčních a průmyslových prostorech. Samozřejmostí je i přípravu podkladu pomocí samonivelační stěrky, či dřevěných materiálů. Na přání zákazníka zajištujeme demontáž staré krytiny, strojové čištění a impregnace (doporučujem) pro delší životnost podlahy.

Montáž zárubní

Montáž zárubní, dveří a kování

Již nemusíte řešit, kde koupit dveře společně s jejich montáží a seřízením. Současně s pokládkou podlahových krytin Vám nabízíme i dodávku a montáž obložkových zárubní včetně dveří a kování dle Vašeho výběru a to souběžně s pokládkou podlahy nebo jako samostatnou zakázku.

Obložkové zárubně jsou součástí dveřního kompletu a stejně jako dveřní křídlo mohou být i obložkové zárubně výrazným dstavbě či rekonstrukciesignovým prvkem interiéru.

Zapůjčení vysoušečů

Zapujčení profesionálních vysoušečů, zajištění úklidových služeb

Profesionální odvlhčovače jsou nejčastěji používany k vysoušení novostaveb po vylití anhydridu, staveb po haváriích, záplavách, ke zkrácení technologických přestávek, dále k vysoušení sklepů, velkých bytů či domů a bazénů. K dispozici máme 4. nejnovější řady profesionálních a výkoných odvlhčovaču s vlastním topidlem. Odtok vody jde řešit i připojením hadice přímo do odpadu. Cena za den pronájmu od 180 Kč.

Zajistíme Vám úklidové práce po stavbě či rekonstrukci, které jsou vždy velmi namáhavé a často fyzicky obtížné a byvají tím posledním úkolem po dokončení veškerých interiérových prací.

Proč Expres Podlahy

Proč si vybrat právě nás

Dlouholeté zkušenosti

Prioritou je spokojený zákazník

Partnerství s většinou velkoobchodů

Působíme po celé republice

Kompletní servis