Poradenství, zaměření, konzultace, doprava

Firma Expres Podlahy vám nabízí veškeré podlahařské služby s komplexní dodávkou materiálu. Jsme firma s více než 10 letou zkušeností v oboru. Zajistíme objednávky a dodávky veškerého druhu materiálu od předních světových výrobců, jako jsou například Gerflor, Murexin, Fatra, Roko, Tubadzin, DRE, Sapeli. 

Pro naše zákazníky máme školeného technika, který je připravený poradit s výběrem vhodného materiálu či řešit individuální přání zákazníka. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Doporučení našeho technika Vás muže ochránit před nevhodnou investicí. V rámci našich služeb provádíme zaměření a odbornou konzultaci v místě realizace zakázky, na jejichž základě sestavíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku dle přání zákazníka. Zboží zakoupené přes naši firmu Vám spolehlivě dopravíme a složíme na místo určení vlastní dopravou.

Konzultace, zaměření, výběr ze sortimentu, cenová nabídka nezávazně a zdarma.

Montáž, pokládka, rekonstrukce, údržba

Naši montážníci provádějí pokládku podlah všech typů a technologií. Jsou školeni a seznámeni s aktuální nabídkou materiálů námi nabízených výrobců. Pokládka podlah je zajišťována pro všechny podlahové krytiny, ať už se jedná o PVC podlahy, vinyl, plovoucí podlahy, koberce či dřevěné podlahy. Samozřejmostí je provádění lištování, tmelení a všech finálních prací pro dokončení realizace zakázky. Nabízíme pokládku podlahovin na schody, včetně přípravy podkladu a lištování. Všechny práce provádíme jak v obytných, tak komerčních a průmyslových prostorech. Samozřejmostí je i přípravu podkladu pomocí samonivelační stěrky, či dřevěných materiálů. Na přání zákazníka zajištujeme demontáž staré krytiny, strojové čištění a impregnace (doporučujem) pro delší životnost podlahy.

Odborná pokládka a péče Vám zajistí dokonalou funkčnost a odpovídající životnost materiálu.

Vyrovnání a příprava podkladu

Rovný, pevný a hladký povrch je základem při provádění všech podlahářských prací. Rovná podlaha je nezbytná pro kvalitní položení podlahových krytin, jak v případě nových podlah, tak při rekonstrukci stávajících. Nivelace podlahy moderními materiály od špičkového dodavatele Murexin nám umožňuje docílit potřebného a správného vyrovnání před instalací podlahových krytin. Součástí našich služeb je demontáž stávajících podlahovin, penetrace problematických podkladů, vyrovnání podlahy samonivelačními stěrkami, případně pomocí dřevěných desek a profilů, tam kde je zapotřebí vyrovnání vyšších výškových nerovností.

Vyžádejte si zdarma návštěvu našeho technika v místě realizace. Doporučujeme odbornou konzultaci.

Montáž zárubní, dveří a kování 

Již nemusíte řešit, kde koupit dveře společně s jejich montáží a seřízením. Současně s pokládkou podlahových krytin Vám nabízíme i dodávku a montáž obložkových zárubní včetně dveří a kování dle Vašeho výběru a to souběžně s pokládkou podlahy nebo jako samostatnou zakázku. Obložkové zárubně jsou součástí dveřního kompletu a stejně jako dveřní křídlo mohou být i obložkové zárubně výrazným dstavbě či rekonstrukciesignovým prvkem interiéru. 

Odborné zaměření, montáž a seřízení, je zarukou dlouholeté funkčnosti dveří

Zapujčení profi.vysoušečů, zajištění úklidových služeb

Profesionální odvlhčovače jsou nejčastěji používany k vysoušení novostaveb po vylití anhydridu, staveb po haváriích, záplavách, ke zkrácení technologických přestávek, dále k vysoušení sklepů, velkých bytů či domů a bazénů. K dispozici máme 4. nejnovější řady profesionálních a výkoných odvlhčovaču s vlastním topidlem. Odtok vody jde řešit i připojením hadice přímo do odpadu. Cena za den pronájmu od 180kč

Zajistime Vám úklidové práce po stavbě či rekonstrukci, které jsou vždy velmi namáhavé a často fyzicky obtížné a byvají tím posledním úkolem po dokončení veškerých interiérových prací. 

Poptejte úklid nebo zapujčení profesionálního vysoušeče, který urychlí dokončení stavby i o několik týdnů.  

 

 

Košík

EXPRES PODLAHY

Vídeňská 553, 691 23 Pohořelice

Klientské pobočky:
Rooseveltova 2629/58, 669 02 Znojmo
Dle domluvy
Kobližná 34/13, 602 00 Brno-střed-Brno-město
Dle domluvy
Kostelní nám. 157/9 Mikulov
 Dle domluvy

Otevírací doba hlavní pobočky:
Pondělí – Sobota
8:00  –  17:00
dle domluvy

Kontaktní informace:
Dan Nguyen – obchodní zastupce/ project manager/ realizace zakázek
Tel : 704 703 222
email: info@exprespodlahy.cz

Lukáš Dofek 
– jednatel
Tel : 735 510 735

Fakturační údaje společnosti: 
Expres podlahy s.r.o.
Přibice 133
691 24 Přibice

   IČ: 06669697
DIČ: CZ06669697

Bankovní spojení:

209210914/0600
MONETA Money Bank, a.s.

Product Enquiry