Přehled služeb na které se zaměřujeme a vykonáváme

Poradenství, zaměření, konzultace, doprava

Firma Expres Podlahy vám nabízí veškeré podlahařské služby s komplexní dodávkou materiálu. Jsme firma s více než 5 letou zkušeností v oboru. Zajistíme objednávky a dodávky veškerého druhu materiálu od předních světových výrobců, jako jsou například Gerflo Tarkett Breno Haro
Pro naše zákazníky máme školeného technika, který je připravený poradit s výběrem vhodného materiálu či řešit individuální přání zákazníka. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Doporučení našeho technika Vás muže ochránit před nevhodnou investicí. V rámci našich služeb provádíme zaměření a odbornou konzultaci v místě realizace zakázky, na jejichž základě sestavíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku dle přání zákazníka. Zboží zakoupené přes naši firmu Vám spolehlivě dopravíme a složíme na místo určení vlastní dopravou.

Konzultace, zaměření, výběr ze sortimentu, cenová nabídka nezávazně a zdarma.

Montáž, pokládka, rekonstrukce, čištění

Naši montážníci provádějí pokládku podlah všech typů a technologií. Jsou školeni a seznámeni s aktuální nabídkou materiálů námi nabízených výrobců. Pokládka podlah je zajišťována pro všechny podlahové krytiny, ať už se jedná o PVC podlahy, vinyl, plovoucí podlahy, koberce či dřevěné podlahy. Samozřejmostí je provádění lištování, tmelení a všech finálních prací pro dokončení realizace zakázky. Nabízíme pokládku podlahovin na schody, včetně přípravy podkladu a lištování. Všechny práce provádíme jak v obytných, tak komerčních a průmyslových prostorech. Samozřejmostí je i přípravu podkladu pomocí samonivelační stěrky, či dřevěných materiálů. Na přání zákazníka zajištujeme demontáž staré krytiny, strojové čištění a impregnace (doporučujem) pro delší životnost podlahy.

Odborná pokládka a péče Vám zajistí dokonalou funkčnost a odpovídající životnost materiálu.

Vyrovnání a příprava podkladu

Rovný, pevný a hladký povrch je základem při provádění všech podlahářských prací. Rovná podlaha je nezbytná pro kvalitní položení podlahových krytin, jak v případě nových podlah, tak při rekonstrukci stávajících. Nivelace podlahy moderními materiály od špičkového dodavatele Murexin nám umožňuje docílit potřebného a správného vyrovnání před instalací podlahových krytin. Součástí našich služeb je demontáž stávajících podlahovin, penetrace problematických podkladů, vyrovnání podlahy samonivelačními stěrkami, případně pomocí dřevěných desek a profilů tam, kde je zapotřebí vyrovnání vyšších výškových nerovností.

Vyžádejte si zdarma návštěvu našeho technika v místě realizace. Doporučujeme odbornou konzultaci.